Hotel U Královny Elišky

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Malé náměstí 117, Hradec Králové 50003

Hotel U Královny Elišky najdeme na Malém náměstí v historické budově původního měšťanského domu ze 14. století. Při její rekonstrukci byly zachovány původní sklepy i klenbové stropy. V době studií zde žil spisovatel Karel Čapek, jehož pamětní deska je umístěna u vchodu do hotelu.
Hotel disponuje 33 pokoji a jeho součástí je též jedinečné zasklené atrium ve dvoře budovy, které je využíváno při speciálních příležitostech, jako jsou svatební obřady.
V hotelových prostorách je hostům zdarma k dispozici připojení na wifi. Parkování je možné si rezervovat před budovou hotelu.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Hotel U Královny Elišky On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový
Dvoulůžkový
Apartmán
Třílůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel U Královny Elišky Pokoje

Hotel U Královny Elišky nabízí klidné a prostorné pokoje s jedním, dvěma či třema lůžky. K dispozici jsou též tři rodinné apartmány a královské apartmá se slunnou terasou.
Pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou a sociálním zařízením, televizí, telefonem, minibarem a trezorem. Mají výhled do parku či na malebné náměstí. Hostům je k dispozici zdarma bezdrátové připojení na internet.
Hotel nabízí konferenční prostory s kapacitou až 80 osob, které jsou vybaveny prezentační technikou.
Hosté mohou též relaxovat v hotelovém wellness centru, kde najdou vířivou vanu, bazén saunu a příjemnou relaxační místnost. Po předchozí objednávce je možné si objednat též masáž.

Hotel U Královny Elišky Gastronomie

Posnídat můžete v hotelové restauraci v čase od 6:30 do 10:00. Ta v době oběda nabízí též výhodná denní menu a v průběhu roku v jídelním lístku figurují i sezónní pokrmy.
V letním období se hosté mohou posadit na příjemnou venkovní terasu umístěnou před budovou na náměstí.
V zimě či při nepřízni počasí si mohou vychutnat kávu v hotelové kavárně. Sklepní prostory nabízí romantické prostředí vinárny, kde můžete ochutnat z široké nabídky vín.

Hotel U Královny Elišky Recepce

24 hodin denně


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express

Hotel U Královny Elišky Dostupnost

Budova hotelu U Královny Elišky se nachází v historickém centru města Hradec Králové. Autobusová zastávka Velké náměstí je vzdálená pouze 100 m od hotelu. Vlakové i autobusové nádraží najdeme přibližně 2 km od hotelu.
Před budovou hotelu je možné si rezervovat parkovací místo pro váš vůz.

Hotel U Královny Elišky Okolí

Hradec Králové nabízí mnoho historických památek a turisticky zajímavých míst. Bílá věž získala své jméno díky světlému pískovci, ze kterého je postavena. Na tuto renesanční zvonici vede 233 schodů, po jejichž zdolání se nám naskytne krásný výhled na město.
Dominantu místa je katedrála sv. ducha, gotický kostel z červených cihel, kde byl roku 1424 pochován vojevůdce Jan Žižka z Trocnova.
Projít se deštným pralesem či po dně tropické řeky budete moci v Obřím akváriu nedaleko od centra.

Hotel U Královny Elišky

Malé náměstí 117, Hradec Králové
Zobrazit celou mapu